Psychoterapia

Iza Ciesiółka Psychoterapeuta

Pracuję w nurcie integratywnym, chrześcijańskim.

Głównie w ośrodkach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.

A takżę Online w Polsce i za granicą.

Od ponad 25 lat zajmuję się poradnictwem, głównie tematyce związanej z kryzysem w życiu osobistym, załamaniem i problemami z pogranicza duchowości.

Ukończyłam Studium Psychoterpaii Chrześcijańskiej w Warszawie.

Podyplomowe studia pedagogiczne. Roczne szkolenie dla trenerów i konsultantów z tematyki rozwoju osobistego, prowadzenia szkoleń interaktywnych i metodologi pracy. Studia magisterskie zarządzania gospodarswem leśnym.

Trzyletnie szkolenie TPM, wykłady, treningi grupowe i superwizje w chrześcijańskim Transformation Prayer Ministry , Dr Ed Smith, metoda pracy nad traumami poprzez most emocji).

Czteroletnie szkolenie w metodzie Immanuel Approach, Dr. Karl Lehman.

Posiadam 15 lat doświadczenia w Zintegrowanej metodzie uzdrowienia wewnętrznego

Jako psychoterapeuta pracuję w oparciu o całościowe, zintegrowane widzenie człowieka w wymiarze psychicznym, fizycznym i duchowym, wykorzystując dorobek różnych szkół psychoterapii na potrzeby konkretnego pacjenta.

Rodzaj świadczonej pomocy — depresje, zaburzenia lękowe i nerwicowe, doświadczenia związane ze stratą dziecka (aborcja, poronienie, śmierć), sytuacje kryzysowe (żałoba, rozstanie, rozwód), problemy z pogranicza psychologii i duchowości, trudności w relacjach z ludźmi, trudności wychowawcze, konflikty rodzinne.

Przyjmuję  po wcześniejszym umówieniu: (formularz kontaktowy), oraz:

— Ośrodek SPCH, ul Mariensztat 8— poniedziałek: 8–14, wtorek: 15–20, środa: 8–14;

—Ośrodek SPCH Wierzbno, ul. Modzelewskiego 98 A— czwartek: 12–20.

– ONLINE – od poniedziałku do środy